ورود به سیستم کاربران

با ما تماس بگیرید !

  • مرکز تماس 24 ساعته021-28319319
  • سامانه پیام کوتاه10000331
  • آدرس دفتر مرکزیتهران، خيابان مطهری،خیابان میرعماد،خیابان 11هم ، پلاک 13، طبقه چهارم

بستن پنجره

ورود به سامانه

اینترنت یعنی آزادی بدون امنیت

جستجو دامنه

www.

اینترنت یعنی آزادی بدون امنیت


بر اساس این نظرسنجی، شهروندان آمریکایی (۵۴ درصد) و آلمانی (۵۱ درصد) بیش از بقیه نگران نظارت دولتی بودند. در حالی که بیشتر کاربران در چین (۷۶ درصد)، اندونزی (۶۹ درصد) و روسیه (۶۱ درصد) فکر می‌کنند آنها فارغ از نظارت دولت در اینترنت فعالیت دارند. با این حال، ۶۷ درصد شرکت کنندگان معتقدند که اینترنت برای آنها آزادی بیشتری به ارمغان آورده است. در حالی که فقط ۲۵ درصد فکر می‌کنند اینترنت آزادی آنها را محدود کرده است.
با این حال بیشتر شرکت کنندگان در نظرسنجی از آزادی رسانه‌ها در کشورشان رضایت نداشتند.در میان هشت کشوری که بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ از نظر آزادی رسانه‌ها مورد مطالعه بودند، شمار کسانی که فکر می‌کردند رسانه‌های کشورشان “آزادند تا اخبار دقیق، قابل اعتماد و بدون جانبداری” منتشر کنند از ۵۹ درصد به ۴۰ درصد کاهش یافته است. از این نظر مردم در کنیا، هند و روسیه بیش از همه اعتماد خود را به رسانه‌های کشورشان از دست داده‌اند.
علاوه بر این، هفت سال پیش اکثریت مردم در آمریکا و بریتانیا فکر می‌کردند رسانه‌ها در کشورشان آزادانه اخبار را منتشر می‌کنند اما در سال ۲۰۱۴ فقط اقلیتی به آزادی رسانه در این کشورها اعتقاد دارند.


برچسب ها: ، , ,


گذاشتن دیدگاه

برای جلوگیری از حملات مخرب به سوال تصادفی زیر پاسخ دهید *