فارسی پی یک خدمت ارائه شده توسط شرکت پارس داده

فارسی پِی ( با نام تجاری FarsiPay ) یک پروژه موفق اجرا شده شرکت پارس داده می باشد که با هدف جلوگیری از سرقت اطلاعات محرمانه حساب بانکی، سهولت مدیران سایت ها و فروشنده ها در ایجاد درگاه اینترنتی و فراهم نمودن سامانه ای امن برای نقل و انتقال وجوه فروش کالاهای اینترنتی در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۳ ایجاد شده است.
فارسی پِی یک سامانه پرداخت است که امکان پرداخت آنلاین از تمامی کارت های شتاب رااز طریق اینترنت به صورت مطمئن و آسان میسر می سازد. شما به وسیله فارسی پِی امکان خرید از طریق وبسایت های پذیرنده فارسی پِی از طریق دروازه پرداخت فارسی پِی را دارا می باشید.
هم چنین اگر شما فروشنده کالا بر روی اینترنت می باشید،فارسی پِی این امکان را برای شما به وجود آورده تا از طریق ثبت نام در سایت و درخواست دروازه پرداخت، اقدام به فروش کالا و یا سرویس خود از طریق اینترنت در چارچوب سیاست ها و قوانین و مقررات فارسی پِی و جمهوری اسلامی ایران نموده و تجارت خود را رونق دهید.
چرا فارسی پِی
۱٫ ثبت نام در سایت و استفاده از درگاه ها و امکانات فارسی پِی رایگان است .
۲٫ کلیه تراکنش ها و گردش های مالی در آن رایگان است و هیچ درصدی از حساب شما کسر نخواهد شد .
۳٫ کلیه مشتریان از سود علی الحساب ۵% ماهانه روز شمار از مانده حساب خود نزد ما بهره مند میشوند .
۴٫ قابلیت اتصال به تمامی سایت ها و پرتال ها و اسکریپت ها را داراست ، کافیست تنها از آزمایشگاه ماژول مورد نظر خود را دریافت کنید .
۵٫ پشتیبانی و تعهد به مشتری اصلی ترین هدف گروه پارس داده اپراتور فارسی پِی بوده و هست و ۸ سال سابقه فعالیت تجاری در عرصه اینترنت گویای این امر مهم میباشد .